Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemáj szívvel, a szívet...

Csirkemáj szívvel, a szívet is beleteszitek a csirkemáj-pörköltbe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Én a saját szívemet teszem minden ételbe, azért ilyen finomak!
2011. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem teszem bele a szívet, ezért csak májat veszek. szokott lenni fél kilós fagyasztott kiszerelésben, emberi áron, abban nincs szív. kb 300ft körül van akciósan.
2011. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem megenni, ezért bele sem teszem.
2011. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a májat nem szabad olyan hosszú ideig főzni, mint amennyi főzés a szivnek kell! Tehát vagy a máj lesz kemény vagy a sziv ha együtt főnek
2011. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretem, mert rágós.
2011. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bele teszem. Ha úgy kapni, hogy együtt vannak, akkor a szívvel kezdem, majd később teszem bele a májat, mert az előbbi nehezebben puhul.
2011. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szívet vékony kis karikákra (esetleg vékony csíkokra) vágom, és amikor már a hagyma félig kész, már akkor beledobom. Ezzel nemcsak azt érem el, hogy a szív elkezdett puhulni, hanem (mivel vizes) segít a hagymának egy kicsit beszaftosodni, így az egész kaja sűrűbb levű lesz.
2011. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
igen, ahogy mások írták kicsit előbb teszem bele szívet. de praktikussági okoból, már inkább a szívnélkülit veszem meg, mert az nagyon jó áron van és 100 % máj.
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 doboszoli ***** válasza:
50%

Nem szoktam belefőzni a fent leírt ok miatt.

Ám lefagyasztva elteszem, és a következő húslevesbe/ragulevesbe jól belefőzzük.

2011. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is beleteszem, mivel máj pörköltről van szó, előfőzöm a szivet, és aztán megy a máj. Ha piritott máj lenne, nem tenném bele.
2011. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!