Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bomann típusú kenyérsütőgépem...

Bomann típusú kenyérsütőgépem van, időhiányában nem tudom kipróbálni a recepteket, de kakaóscsigát szeretnék készíteni. Azt írja a könyvecske h nincs dagasztó program külön. Ha elindítom a normál kenyérsütést vagy a kuchen programot az is jó lesz?

Figyelt kérdés
Sütni nem akarok benne, csak dagasztásra használnám. honnam tudom h megkelt a tészta benne? sípol ?
2011. ápr. 21. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg kellene, hogy tudjon csak dagasztani is.

Dough - nézd meg, van-e ilyen progi rajta.


Ha alapprogramon csináltatod a tésztát, úgy is lehet, csak nagyon figyelni kell az időt.

Kb. 3,5 óra szokott lenni egy komplett progi és ebből 1 órát süt a végén.

2011. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan. táblázatban írva vagyon h mi mennyi ideig tart. Progrtamok: normal, schnell, weisbrot, süssesbrot, vollkorn, kuchen, teig, backen, marmelade, sandwich
2011. ápr. 21. 11:58
 3/9 A kérdező kommentje:
És bocsi látom értesz hozzá lenne még egy olyan kérdésem, h milyen sorrendben tegyem be a hozzá valókat A revcept : 1,5 olaj, 1 mk só, 6 ek cuk, 75 d liszt, 6 élesztő 4,5 tej
2011. ápr. 21. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyenem van és én is keresem, hogyan lehetne csak dagasztani vele, mert sütni még nem sikerült jó kenyeret vele, mert nagyon rövid szerintem a sütési idő.
2011. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt írja h lehet utána sütni meg melegen tartani. Nem szeretem azt a kockaformáját, ezért sem akarok kenyeret egyenlőre. És neked sikerült ízre összehozni?
2011. ápr. 21. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a "teig" programot.


Nekem ez a tuti recept, érkezési sorrendben:

4 dl víz

1/2 cs szárazélesztő vagy 2 dkg friss élesztő

1 csapott mokkáskanál kristálycukor

50 ml étolaj

65 dkg fehér liszt

1 teáskanál só

2011. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, ez sima kenyér recept :_)
2011. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem sok az az étolaj? Nem lesz olajos ízű a kenyér utána? Én egy pici mérő (amit adtak a géphez, csak a kisebbik, nem tudom hány milis) olajat szoktam adni hozzá és én a kész kenyéren érzem az olaj ízét :S
2011. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Szerintem válts más olajra.

2011. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!