Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csináljátok a rántott...

Barbi5110 kérdése:

Hogyan csináljátok a rántott levest?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsíron lisztet pirítok.pirospaprikát teszek rá. Felöntöm vízzel,sót,babérlevelet,köménymagot teszek bele. Ha felforrt akkor vagy felvert tojást csurgatok bele,vagy egészben a tojásokat. De van,amikor zsemlekockát pirítok és arra öntöm a levest.
2011. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az arányokat, hogy miből mennyi kell leírnád nekem:)

Köszi!

2011. ápr. 27. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Fogod a levest, bepanírozod, majd forró olajban (zsírban) kirántod.
2011. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fogod a levest, bepanírozod, majd forró olajban (zsírban) kirántod.


Ari vagy nagyon ! :D Köszi!!

2011. ápr. 27. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 evőkanál olajon 1-2 evőkanálnyi lisztet "megpirítok",öntök hozzá egy kis vizet, habverővel csomómentesre keverem és egy kis pirospaprikát is keverek hozzá, aztán felöntöm a szükséges mennyiségű vízzel, és belepakolom a hozzávalókat, attól függően, milyen fajta rántott levest akarok, mivel elég sok féle van.Nagyon kell rá figyelni, mert a rántott levesek könnyen kifutnak!
2011. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 kanál zsírban kipattogtatom a köménymagot, /úgy jobb íze lesz a levesnek/, beleteszek 1 kanál lisztet, megpirítom, leveszem a tűzről, és beleteszek 1 kk. pirospaprikát. Felöntöm vízzel, rakok bele babérlevelet, és egy kisebb fej vöröshagymát. Akkor főtt meg a leves, ha a vöröshagyma puha. Ekkor kidobom a vöröshagymát, és vagy egészben teszek bele tojást, vagy felverve belecsúrgatok. Lehet bele tenni egy kis ecetet is, akkor savanyú tojás leves lesz a neve.
2011. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom én, hogy ari vagyok. :-))

(Dehát én csak ezt az egy módját ismerem a "rántottleves" készítésének.)

2011. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!