Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emo szülinapi torta? Ötleteket...

Emo szülinapi torta? Ötleteket várok hogy nézzen az ki?

Figyelt kérdés
Kifejezetten emos tortát szeretnénk csinálni, 17 éves fiúnak.... szóval valami egyedi alakzatút, rajta vicces dolgokkal, nem tudom... jöhetnek az ötletek, ha vannak.
2009. márc. 6. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a torta ne legyen fekete....inkább legyen benne akár marcipánból egy emoboy...
2009. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Legyen rajta máz,amely rózsaszín és fekete kockás,szerintme érted,mire célzok :)
2009. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

a rózsaszín-fekete kockás tényleg jó ötlet.

esetleg lehet fekete (csokis) alapon emós formák... nem értek hozzá annyira, de gyakran látok helló kittyket, szíveket, lepkéket, cseresznyéket emókon. bár ez lehet, hogy cinkes, mert mégiscsak 17 éves fiú.

ha deszkás emó, akkor lehet például deszka marcipán. :)

vagy szintén fekete alapon piros cukormázzal kissé szétkenve írni rá. jó, lehet, hogy ez egy kicsit morbid...

több így hirtelen nem jut eszembe...

2009. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

hagyuk már deszkás emo???

most vagy deszkás vagy emo..-.-

jajh... szánalom

amugy a fekete torta nekem tetszik.

vagy vannak azok a vicces imós halálfejek.. na fehlr és fekete szem orr meg egy pink masnih?

2009. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves engem fikázó helyesen írni nem tudó emós!

mint mondtam, nem vagyok járatos a stílusotokban (és őszintén szólva ívből szarok a fejetekre), de igenis vannak deszkás emók, ismerőseim körében is, meg utcán is látni. ahogy deszkás punk is van pl, bár a punkokat nem is hozom veletek egy szövegkörnyezetbe...

te vagy a szánalom.

2009. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kockás nem rossz ötlet.

Egyébként meg deszkás bárki lehet, de ne vitatkozzatok itt. A srác éppen nem az.

Én meg emo sem vagyok, így nem sok ötletem van, úgyhogy még írhattok, ha valami eszetekbe jut:)

2009. márc. 6. 21:56
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

lol?? kimondta h emos vagyok?

speciel utálom az emosokat...

2009. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

ehh, én is. :D

csak pont olyan borzalmas a helyesírásod, mint nekik. ;) ők szoktak ilyen stílusban írni... szóval járj be nyelvtanórára, és utána csesztess engem. további szép estét!

2009. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha emo is meg fiúu is,süthetnél neki egy pénisz alaku tortát ,Meleg vagyok felirattal.
2009. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen koponya/halálfej alakú, és vondd be fehér mázzal, a szemüregeket és a további üreges részeket meg pl. kakaóssal. Vagy legyen kerek fekete (étcsokis bevonatú) és rózsaszínnel meg fehérrel "mázoltasd rá" a halálfejet. Kerülhetnének rá ezüst színű, ehető gyöngyök is.
2009. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!