Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés pörköltbe füstőlt virslit?

Sertés pörköltbe füstőlt virslit?

Figyelt kérdés
sertés pörköltet csinálok 2kilóból és van 3szál füstőlt virslim arra gondoltam bele teszem.
2011. máj. 5. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beleteheted, a füstölt iz passzol hozzá, a virsli meg biztos nem ront rajta (feltéve, hogy húsból van, és nem krumpli, szója, stb-böl)
2011. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ. Még akkor is ha tejfölösen csinálom? Mert a párom ugy szereti.
2011. máj. 5. 07:37
 3/9 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan tedd bele, én is szoktam így szaporítani. de csak a legvégén, amikor a husi már teljesen puha.tejfölöshöz is mehet.
2011. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 5. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges. A virslit tedd bele egy jó lecsóba. A pörkölt az pörkölt.
2011. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

PÖRKÖLTBE virslit?!... Ne tedd!!!...

Ezzel az erővel mindent beledobálhatnál... :-[[

2011. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusnak hangzik az ötlet :)

Én is meg fogom próbálni + krumpli, így lessz valami paprikáskrumli-pincepörkölt szerüség.

2011. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Készíts krumplilevest és abba tedd a virslit. Akkor megvan az első fogás is. :)


Én nem tenném a pörköltbe. Meg hát két kiló húson már úgysem szaporít sokat az a 3 virsli.

2011. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!