Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Frankfurti levesbe hány szál...

Frankfurti levesbe hány szál virslit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, h nagyon sok legyen benne


És valaki leírná, h h csináljam? De nem linket kérek!!!!


Hanem olyan leírást, amit egy agyhalott is megértene, részletesen kitérve a rántásra. Köszönöm, ha valaki megosztja velem a titkos receptjét


2011. aug. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én felteszem a kelkáposztát apróra vágva főni. Sót,köménymagot teszek bele. Ha a káposzta már jól megfőtt,teszek bele karikára vágott virslit( minél több,annál jobb). Ezzel is forralom egyet,majd zsírral paprikás rántást készítek és berántom. Ezzel is forralom egy keveset.
2011. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem ez könnyűnek hangzik a receptek alapján azt hittem, h holdjárót készülök építeni :D Esetleg a rántást is részleteznéd, h h készül és mi kell bele? Láttam anyukámat h csinálja, de nem emlékszem pontosan :/
2011. aug. 10. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Kb. 1 kg kelkáposzta, apróra vágva, a torzsa és a vastag erek kidobandó;

1 kg virsli felkarikázva;

1/2 liter tejföl;

1 teáskanál köménymag;

a fej fokhagyma apróra vágva;

1 evőkanál morzsolt majoranna;

só;


Káposztát fölrakod a virslin és a tejfölön kívül minden mással főni, ha felforrt főzöd 20 percig.

Utána mehet bele a virsli és a tejföl, felforr 5 perc főzés és kész a Frankfurti leves

Mi jól lehűtve szeretjük.

Ez az igazi, vendéglátós szakácskönyvből van. Nem kell bele semmi más, az már nem Frankfurti leves!

2011. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is
2011. aug. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!