Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Knorr tejszínes sonkás tésztát...

Knorr tejszínes sonkás tésztát akarok csinálni. Nektek ízlett e? meg kell e előtte főzni a tésztát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
..ö mielőtt? evés előtt? :D
2011. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt betenném a sütőbe
2011. máj. 17. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindkét variációt kipróbáltam már, és nekem jobban ízlik amikor megfőzöm előtte(de csak félkészre)a tésztát,mert úgy szaftosabb lesz.Ha nem főzöd meg előtte akkor a tészta teljesen felszívja a tejszint és csak ízesitett tésztád lesz,és ez így elég száraz szerintem.De így is úgy is meglehet csinálni.
2011. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valamikor rajongtam az ilyen fajta ételekért. Ma már amikor főzöm a szagától rosszul vagyok. Ízre nem rossz, de a sok tartósítószer miatt pillanatok alatt megfordul bennem.
2011. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

de minek ehhez a knorr????


megfőzöd a tésztát, tejszínes-fűszeres szószt készítesz ízlés szerint, sonka, füstölt sajt, sütő.


(nem tudom mi van ebben a knorr-os izében? fűszerkeverék? vagy maga a szósz? vagy mi?

2011. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem eszem műanyagot.
2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
igaza van a két utolsónak, ehhez nem kell a műanyag bele, kb. ugyanannyi idő alatt, rendes ételt is csinálhatsz.
2011. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzd meg előtte a tésztát. Sokkal finomabb.
2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tinker Bell ***** válasza:

Egyszer én is vettem ilyet, csak kíváncsiságból. Azóta magam csinálom a szószt is. Tejszín, víz, pizza vagy görög fűszerkeverék, só, bors, reszelt sajt, kockára vágott sonka, füstölt szalonna, a tésztát szárazon rakom a jénaiba, rá a szósz és mehet is s sütőbe.


Így, hogy sok vizet rakok hozzá, nem olyan száraz, mint a Knorros.

2011. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam az ételt. Hát mit is mondjak még ilyen gagyi ételt még nem ettem. Ez olt az utolsó hogy ilyent veszek.
2011. máj. 17. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!