Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vöröshagymából mit lehet...

Vöröshagymából mit lehet főzni, vagy sütni?

Figyelt kérdés

Van kb 6kg vöröshagyma a fagyasztóban összevágva megpucolva (elkezdett tönkremenni és nem akartam kidobni, úgyhogy így mentettem meg)


Milyen ételt lehetne készíteni, hogy fogyjon már egy kicsit gyorsabban? Elég kicsi a fagyasztó, és így szinte semmi más nem fér be..


Van még kb egy kg franciasaláta alap is.


2011. máj. 27. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
hagymatokány zöldséges rizzsel
2011. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt kipróbálom!
2011. máj. 27. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Vacsira: dinsztelj meg belőle egy jó adagot bő zsírban, mártsátok bele a kenyér egyik oldalát, a hagymát villázd rá, sóval, borssal, törtpaprikával szórd meg. + egy csésze tea. Jó étvágyat!
2011. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok!

Süss szalmakrumplit, majd csíkokra vágott sertésmájat lisztbe forgatva süsd meg. Ugyanabban a lisztben forgass át egy jó adag vöröshagymát, azt is süsd ropogósra, ezzel borítod a tányéron a sült krumplit és a májat.

2011. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olajban kisütni tényleg a legjobb..
2011. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
francia hagymaleves
2011. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hagymakrémleves

rántotta, lecsó, süss le húst zsírban jó sok hagymával-húszsír, paradicsom, újhagyma megy hozzá

hagymás törtkrumpli

rántott hagymakarikák

2011. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csinálj francia hagymakrémlevest! Elképesztően finom. Tényleg, a család imádni fogja.

[link]

2011. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!