Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirke vagy sertés hús?

Csirke vagy sertés hús?

Figyelt kérdés

melyiket szereted jobban ??

én inkább a csirkét mert az nem olyan zsíros


2011. jún. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem mindkettőt, különösen, ha a csirke nem tápos, hanem "mezei".

A sertésnek is vannak olyan részei, melyek kevésbé zsírosak, ill. a hájat, szalonnát le tudod róla szedni még főzés előtt, ha zavar. Egyébként a malac mindig kevésbé hájas, mint a kihízott sertés, igaz, hogy a húsa sem annyira "beérett", zamatos ízű, mint az egyéves disznóé.

2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sertésnek van egy szaga, amitől felfordul a gyomrom, szóval csirke, de abból is csak a színhús. Mindent megeszek amúgy, de ezen a téren nagyon válogatós vagyok.
2011. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csirkemell a kedvencem. A csirkecombot sütve vagy töltve eszem meg, már rántva nem kéne. A szárnyát egyáltalán nem eszem meg, nincs is mit enni rajta.

A disznóhúst meg egyáltalán nem szeretem. Viszont az ilyen füstölt száraz kolbászokat már igen! Vagy az ilyen elkészített csomagolt füstölt erdélyi hajszálvékony felvágottat, hát az valami isteni!

2011. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Neménvagyokaz válasza:
Én a csirkemellet. Nem tudom miért de csak a csirkehúst eszem meg, meg a pörköltet.
2011. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tegnap 15: 57 : Mintha csak én írtam volna. :D
2011. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem mindkettőt,ha jól van elkészítve.
2011. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mindkettő fönom :D főleg csirkemell rántva, vagy grillezve vagy sütve :D sertés meg kockásan feldarabolva jó pörköltbe :D vagy talán rántva is krumplipürével :D csirke meg rizzsel :D
2011. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a csirkének van egy kellemetlen szaga. Ha meg melegítve van, kifordul tőle a belem. Nekem karaj, tarja, sertéscomb, szűzpecsenye a nyami😍
2023. máj. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!