Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem fogyókúrás...

Mondanátok nekem fogyókúrás ételeket?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy lefogyok,most már tényleg,mivel eddig sose sikerült,mindig volt vmi kifogás,ráadásul a családom se támogat benne.10 kg-t szeretnék leadni 2 hónap alatt.

Napi 5x fogok enni,kicsi adagokat.De nem tudom,hogy mit mozogjak,mert nem csak hájas,hanem izmos is vagyok,és az nem vált be,hogy egészségtelenül eszem+mozgok,mert tiszta izmos lettem tőle,szóval most SZÁLKÁSÍTANI,VÉKONYÍTANI akarom magam.

Adnátok ötleteteket,hogy mit mozogjak,és 1 héten hányszor?

Mondanátok nekem fogyókúrás ételeket,amiket tudok suliban is enni,meg ebédre/vacsira?

Az is jó,ha linkeltek:)


17L


2010. aug. 20. 17:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Na 2 hónap alatt akard leadni, adj Magadnak kb. 3-4 hónapot, a lassúbb fogyás biztosabb eredményt hoz.

Sokan úgy gondolják, hogy a fogyókúra egy ideiglenes dolog, de szerintem a legjobb, ha valamilyen szinten életformát váltasz.

Ilyenkor maradnak a fehér húsok (csirke, pulyka) és a halak, lehetőleg legutóbbi heti többször, a halban sok az Omega-3 zsírsav, ami talán még segíti is a fogyást. A felvágottakat hagyd el, és az olyan ételeket, amik tartalmaznak vegyi anyagokat és tartósítószereket (zacskós levesek, stb.). Ha hiányoznak a felvágottak, a bio üzletekben lehet kapni szójafelvágottat, tofut, és javaslom a szójatejet, egészséges. Köretnek használhatsz gyümölcsöket (dinnye, alma, banán...), néha finomabbak, mint a többi. Sima rizs helyett barnarizs.

Mozgás... Én leginkább a nyújtógyakorlatokat és a jógát ajánlom ezekhez, jót fog tenni, és közben fejlődik a mozgáskultúrád. A jóga is megdolgoztatja az izmokat. :)


Ami kihagyhatatlan, hogy megfelelő mennyiségű zöldséget egyél, és kerüld a telített zsírsavakat (vaj, vörös húsok...). A neten egyébként több, és jobb összefoglalók vannak, mint amiket én írtam... :)

2010. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Futás? A futóknak nem nagy köteg izom van a lábukon, hanem kisebb, viszont nagyon erős izom. Csak aztán nyújts is utána sokat.
2010. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!