Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a jobb kenyérsütő az 1...

Melyik a jobb kenyérsütő az 1 vagy a 2 lapátos?

Figyelt kérdés

Rendesen átsütik a kenyeret?A közepe nem marad nyers?

Most szeretnék venni egyet.

Köszönöm.


2011. jún. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kétlapátos Molinex van, az nagyon jó, tudom ajánlani.
2011. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kétlapátossal nagyobb kenyeret tudsz sütni,ennyi a különbség. Nekem egylapátos van,de tökéletes benne a kenyér.
2011. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kétlapátos jobban bevált. Mindkettő átsüti rendesen a kenyeret. De amúgy olyat is szoktunk, hogy kivesszük és a sütőben sütjük meg, ha bevagdalod és a sütés vége előtt vízzel megkened a tetejét, olyan lesz a formája és az állaga, mint a boltinak (van aki azt jobban szereti, a vödröst nem).
2011. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat.
2011. jún. 27. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő féle van. Átsüti.

Az egylapátos ügyetlenebbül kever, de megoldja végülis. A kétlapátos hamarabb összekeveri az anyagokat, abban sosem marad liszt pl egyik sarokban...

2011. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 lapátos Moulinex, mint az elsőnek. Nagyon szeretem.
2011. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a kétlapátos jobb, én direkt ilyet is vettem. Az én szempontom az volt, hogy az egylapátos inkább "függőleges" kenyeret süt, míg a kétlapátos "vízszintes", hosszúkás kenyeret, ami jobban hasonlít a hagyományos formához, és kezelhetőbb is. (nem bántam meg utólag a választásom egyébként, meg vagyok vele elégedve)
2011. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!