Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ehető az a piskóta...

SOS! Ehető az a piskóta tészta, amiből kimaradt a sütőpor? Nem szeretném kidobni

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, aki nem is tesz bele sütőport. Úgyhogy persze, hogy ehető, ki ne dobd!
2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! de ugy néz ki mintha nyers lenne! Ez nem baj?
2011. júl. 5. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig sütötted?
2011. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

30 percig biztosan, amikor megláttam hogy néz ki kétségbeestem és aztán már nem is figyeltem mennyit van bent

még egy kicsit kezdő vagyok e téren :S

2011. júl. 5. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ehető. Elvileg nem is kell bele.

Hogyan sütötted? Az első 15 percben teljes lángon,majd vedd tartralékra.

Tűpróvával nézd meg, hogy ragad-e még a tészta. Ha nincs hústű, fogpiszkáló vagy vékony kés is jó.

2011. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 perc alatt biztos megsült. Vágj le egy kis darabot és kóstold meg, de tuti nem nyers. A piskóta hamar megsül.
2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :) akkor szerintem még egy kicsit vissza rakom

megyek is szia!:)

2011. júl. 5. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha magában nem annyira jó, v szikkadt, esetleg kemény, akkor csinálj egy nagy adag pudingot, folyósabb csokiöntetet, tiramisus krémet, kockázd fel a piskótát, nagy tálba tedd, öntsd nyakon a krémmel, kutymold össze, egy napot hagyd hűtőben.

Másnapra megszívja magát a piskóta, puha lesz, és somlói-, tiramisu utánzatként, v pudingos pisk-ként fogyasztható.

2011. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!