Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legegyszerűbben tojáslevest...

Legegyszerűbben tojáslevest hogyan? Sosem főztem, semmilyen levest, de ehhez vannak hozávalók, segítesz?

Figyelt kérdés

Lépésről lépésre írd kérlek, és a lehető legegészségesebb legyen, (gondolok itt a lisztre, olajra).


Köszönöm szépen!


2011. júl. 6. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
hozzávalók*
2011. júl. 6. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:

En igy ismerem a legegyszerûbben.

Egy làbasba teszek olajat, teszek bele lisztet, amelyet ràntàssà piritom. Megszórom gyorsan kevés piros paprikàval és (a paprika ne égjen meg)felöntöm hidegvizzel.

Teszek bele sót, egy kis bors, babérlevél, és hagyom felforrni, utàna belecsurgatom a tojàst. Tehetsz bele izesitésként, cukrot, tejet, egy kis tejfölt.

2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és ecetet
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olajon rántást kell pirítani keverés közben felönteni vízzel és amikor felforr bele kell ütni pár tojást kevergetés közben főzni tíz percig.
2011. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


én így szoktam készíteni, rakok bele köményt, vegetát, sót, fokhagymát, borsot


videó mindent mutat neked!

2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és nem csak egészben rakok bele tojást, mint ahogyan a videóban van, hanem felverek párat és bele csurgatom a végén, meg én szoktam bele egy kis kolbászt is rakni az íze kedvéért, de ez elhagyható
2011. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi hasznosak voltak!
2011. júl. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!