Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak hogy finom legyen?

Mit csináljak hogy finom legyen?

Figyelt kérdés

Sült krumplit akarok holnap sütni de már a sima sült krumpli ízét fel szeretném kicsit dobni csináltam már hogy sütöttem hozzá tojást vagy,szalonnát nagyon finom úgy de valami újat is ki szeretnék próbálni

14/L


2011. júl. 18. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
sült krumpli fűszert szórj rá :) vagy vegetát
2011. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pbáltam már azt is valami új kellene :D
2011. júl. 18. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

A szalmakrumplit süsd piros-ropogósra. Terítsd a tányér egyik felére.

Ha van sertésmáj, szeld csíkokra, lisztben forgasd meg, és a forró zsírban (kavargatva) hirtelen süsd meg. Ezt terítsd a tányér másik felére.

Ugyananbban a lisztben forgass át szálára vágott vöröshagymát, és süsd meg azt is piros-ropogósra. Ezzel borítsd be a krumplit és a májat, szórd meg borssal és pirospaprikával. Jó étvágyat.

(Ha máj nincs, anélkül is ehető)

2011. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is szoktam, hogy majonézt, tejfölt összekeverek és bármilyen jó fűszert beleteszek, akár gyros-t, vagy húsfűszert.
2011. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a kisütés előtt sózd be a nyers pucolt krumplit,és sokkal finomabb lesz.
2011. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A LIDL-ben van olyan fagyasztott krumpli, amin a héja is rajta van és fűszerezett is.

Én azt szeretem legjobban. :)

Egyszer nem volt itthon semmi, amit süthettem volna hozzá, akkor Camembert sajttal ettem. :D

Mármint úgy simán... de rántva is finom. :)

2011. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármilyen előregyártott fűszerkeverékkel megszórhatod a sütőben sült krumplit (így ízesebb lesz). Én sokszor Gyros fűszerkeverékkel szórom meg.

Aztán ha készen van, szórd meg még forrón egy kis reszelt sajttal (de akár rá is sütheted; füstölt sajt is lehet). Nagyon fincsi :)


Ha szintén sütőben készíted, akkor zöldséget is dobhatsz mellé a tepsibe, pl. hagyma, répa, kelbimbó... amit szeretsz (a hagyma szinte mindig beválik).


Jó étvágyat!

2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Olaszországba voltam nyaraláson és ott az egyik szakács ugy csinálta a sültkrumplit hogy rátet egy kis majonézt amikor sütötte. De nem éget rá.Elöször aztmondtam én ezt megnem eszem de aztán mostmár minden nap ezt enném. Csak sajnos én mindig ráégetem.
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindet ki próbálom :)(persze nem egyyszerre):)
2011. júl. 18. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Rakj mellé apróra vágott hagymát, vagy fokhagymát. Esetleg snidlinget a végén.
2011. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!