Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok venni apró darabos...

Hol tudok venni apró darabos csokit?

Figyelt kérdés
Nézegettem angolul videókat hogy kell cookiest vagy csokidarabos muffint sütni, de mindegyikben olyan csokit raktak bele, ami zacskóban volt nagyon pici darabokban, de én még sosem láttam ilyet semmilyen boltban sem. Lehet egyáltalán ilyet kapni Magyarországon?
2011. júl. 19. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne kapni cukrászkellék boltban, csokoládé szaküzletben, culinárisban is van


de ha összetörsz otthon egy tábla csokit, ugyanott vagy ;)

2011. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja és online is


csokoládé pasztilla ;)

2011. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem, tudok egy édességboltot, a táblás csoki is jó, de általában a felaprítása jelenti nálunk a süti legmacerásabb részét.
2011. júl. 19. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
tedd be a mikróba max egy percre, megolvad, de azért figyeld az olvadását, és mikor jónak látod, vedd ki.
2011. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mi azon a macera. Törd össze. Ököllel! 5 sec.

Néha árulnak zacskóban csokinyulat v mikulást, azt is ököllel.

Reszellő

2011. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én késsel vágom össze a csokit, nem sok idő, és szép darabok lesznek. Egy kockából lehet 10 csokidarabka is, vagy akár több is. Ezeket is bele lehet tenni a sütikbe, olcsóbb megoldás.
2011. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is vagdalom mindig késsel. ne legyen kőkemény, akkor nem pattog el szanaszét.
2011. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!