Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megint maradt itthon egy...

Megint maradt itthon egy csomó maradék főtt kaja. Szerintetek milyen lesz, ha ezt összeütöm belőlük?

Figyelt kérdés

Van egy kis (kisebb tenyérnyi) szelet grillezett tarja, 2 db paprika, hagyma, 1 tojás, főtt spagetti.


A hagymából megdinsztelem, rádobom a kockákra vágott paprikát. Megpárolom, közben darabokra vágom a tarját, és ráteszem. Összemelegítem, majd ráütöm a tojást és belekeverem a főtt spagettit.

Ja, természetesen a fűszerezés nem marad el. Egy picit csípősre gondoltam, chilivel.


Vélemények?


2011. júl. 25. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

én a tojást kihagynám, szaftosra csinálnám a "szószt" és beledobnám a tésztát átsütni/melegíteni



de ha neked ennyi egy csomó maradék kaja, akkor elég kis étkű lehetsz XD

2011. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tojással együtt nekem is egy kicsit soknak tűnik. Különben nem hangzik rosszul.
2011. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csomó maradék nálam azt jelenti, hogy sok mindenből egy kicsi. Normális étkezésre nem elég, de nem akarom a kutyának adni. Amellett egyedül vagyok itthon, a "háziúrnak" pedig mindig vmi újdonság kell.
2011. júl. 25. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.Ha van egy kis szójaszószod az is mehet rá,kicsit "kínais" jellegű lesz.
2011. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jót találtál ki, jó szaftosra csináld, mert a tészta felveszi. egy kis paradicsom is jól jönne bele, akkor olyan lecsós lenne, de így is jó, ahogy írtad.

jó étvágyat:)

2011. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!