Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csinálni maradék...

Mit lehet csinálni maradék marhahus pörkölttel?

Figyelt kérdés
1 hetes, de nincs semmi baja. Esetleg ledarálva? Mert hiába főztem 2 órát, igy is rágós maradt, ezért sem fogyott.
2011. okt. 8. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ledarálva? :'D

Nem hiszem hogy sok mindent tudsz vele kezdenki, hiába semmi baja sincs. Főleg ha rágós is.. De csak nem lehet olyan rossz :) Vagy a kutya jóllakik ma? :))

2011. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle gulyáslevest, a lében majd tovább puhul.
2011. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs kutyánk, de azért köszönöm az ötletet :)

A gulyásleves nem rossz ötlet, de akkor főzhetem ujra, hiába 1 hete sütöttem-főztem?

2011. okt. 8. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Hortobágyi húsos palacsintát.
2011. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

daráld le nyugodtan, jól fűszerezd meg, egy kis tejföllel lazítsd, maj süss ki palacsintákat. betöltöd palacsintába, bedugod a végeit, mint a töltöttkáposztának.

rendesen liszt-tojás-prézlibe panírozd be és süssed pirosra.

köret sem kell hozzá, csak egy kis savanyúság, isteni finom.

2011. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom azt a pörköltet!

A marhapörkölt alapból 2,5 - 3,0 óra alatt fő meg, szerintem már nem kellett volna neki sok, és kész lett volna.

Daráld le, főtt rizzsel kavard össze, tepsibe bele, tejföl, reszelt sajt, sütőben össze! Jó étvágyat!!

2011. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hortobágyi husos palacsinta lett, tepsiben, leöntve tejfölös gombás szaftos cuccal. Nagy sikert aratott. De okvetlenül kipróbálom a rizses ötletet is.

Nálunk nagyon gyakran van marhahus (ingyen kapjuk), és már ötletem sincs mi legyen belőle.

Köszönöm mindenkinek, és várok még további recepteket, mert tuti, hogy lesz alkalmam kiprobálni :)

2011. okt. 9. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia, csinalhatsz, ugy nevezett Sheperd pie-t :) A tetejere tort burgonyat rakol, kis sajt a tetejere es addig sutod, amig a burgi teteje barna nem lesz.


Masik 5let: Kenyer tesztaba belecsavarod, sutoben kisutod :) olyan madarlatta kenyer lesz belole...


- Leveles tesztaba csavarod (sajna, nem tudom, mi a neve magyarul)es kisutod


Pizzat csinalsz es rarakod a tetejere ... :)

2011. okt. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, ami meg lemaradt az otletekbol. Ha van lehetoseged, akkor ne paprikaval csinald, hanem curry-porral :)


Ha surun szereted, akkor egy kis liszttel (en rizslisztet hasznalok, konnyen emesztheto es jobb izt ad) besuritem a zaftot es a fentieket varialva fogyaszthatod :)


Sok sikert

2011. okt. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!