Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortára hogyan és miből...

Tortára hogyan és miből díszítsek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy boldog szülinap feliratot készíteni, de nem tudom hogyan. Ötletek?
2011. aug. 9. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni színes cukrot, abból például kirakhatod. Vagy olyasmi mázat csinálsz, mint ami a mézeskalácsra szokott kerülni (tojásfehérje+cukor), és ételszínezéket is teszel bele; aztán egy vékonyan fogó habzsákból kinyomod a feliratot.
2011. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt az utóbbit kipróbálom ;) köszönöm!
2011. aug. 9. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Rakhatsz a habba ételszínezéket, az még jobban feldobja. :)
2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt nagyon jó kis ötletek vannak

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Habzsákkal vagy zacsi végét kivágva. Ami mehet bele mascarpone vagy tejszín vagy vaj+cukor kikeverve. Ezeket színezheted is.

esetleg marcipánból gyurmázhatsz betűket is, ha van türelmed.

2011. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat. úgy döntöttem, csokis tejszínhabot rakok egy zacsiba és azzal díszítek. nem vagyok egy nagy konyhatündér, ezt gondolom megtudom csinálni, mert nem nehéz :))
2011. aug. 9. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én marcipánból szoktam, lehet kapni kis szines marcipán tömböt vagy rudat, azt vékonyra sodrom és abból szép betűket és számokat lehet csinálni, számomra ez a legegyszerűbb.
2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha csak simán a feliratot szeretnéd, akkor vajat keverj ki egy kis kakaóval, rakd zacsiba, vágj egy pici nyílást ée már mehet is az írás.
2011. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!