Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki csinálta már ezt a tortát?

Valaki csinálta már ezt a tortát?

Figyelt kérdés

Mennyi és milyen tejszín kell bele?


[link]


2011. aug. 10. 11:41
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:
53%

Én szoktam csinálni, de nagyon nem így!


A joghurtot felmelegítem, bele a zselatin, forrásig melegítem, aztán félreteszem hűlni. A tejsínhabot felverem (Hulala), összedarabolom a gyümölcsöt, az őzgerinc aljába rakok egy keveset, ami majd a teteje lesz és szépen díszíti a tortát. Ha langyosra hűlt a joghurt akkor összekeverem a tejszínhabbal, beleöntöm a formába és beleszórom a többi gyümit. A formának a belsejét ki kell bélelni folpackkal, majd a tetejét is be kell fedni és egy éjszakára be kell rakni a hűtőbe. Másnapra megdermed, és, fejre fordítod és akkor szépen kijön a formából, leveszed a fóliát és már szeletelheted is.

2011. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

habtejszín kell az ilyenekbe


de javaslom a zselatin helyett a zselatin fix-et, akkor nem kell melegíteni semmit


a nosalty-n és a mindmegettén meg találsz normális joghurttorta recepteket

2011. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!