Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés-főzés abszolút kezdőknek...

Sütés-főzés abszolút kezdőknek? Tudtok olyan netes oldalt, ami hasznos lehet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és bevallom őszintén, szinte semmit nem tudok megfőzni... igazából nem is nagyon próbálkoztam még (tudom, hogy kellett volna.) Anyukám sem nagyon szeret főzni, amíg élt a nagymamám addig ő főzött nekünk, azóta inkább ilyen olcsó helyekről rendelik szüleim a kaját.

Ez lesz a második évem az egyetemen, tavaly koliban laktam, ahol nem volt nagyon főzési lehetőség, most viszont albérletbe költözök ahol van tűzhely+sütő, viszek fel főzéshez szükséges edényeket, eszközöket is, már csak meg kéne tanulni pár egyszerű ételt elkészíteni! :D


Tudnátok olyan netes oldalt ajánlani, ahol teljesen kezdőknek van pár tipp, ötlet, recept, fogás? Nem akarok egzotikus ételeket, egyszerűek is jól.


Pár hónapja van barátom, és őt is szeretném valami sütivel, vacsival meglepni néha.


Előre is köszi!


2011. aug. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

fozniakarok.hu

mindmegette.hu


Én ezt a két oldalt szeretem a legjobban.

2011. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon minden fontosabb lépést képekkel illusztrált a készítője, ha abszolút semmi gyakorlatod nincs, akkor szerintem ez segít a legtöbbet. :) Sok szerencsét! :)

2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!