Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindennap esztek főtt ételt?

Mindennap esztek főtt ételt?

Figyelt kérdés

Nekem egy héten van 2 nap, mikor nem eszek főtt ételt (csak szendvicset, péksütit, virslit vagy melegszendvicset).

Szerintetek ez még belefér?

Mik a személyes tapasztalatok?


2011. szept. 2. 11:46
 1/9 cili cica válasza:
77%
háát nem tudom én egy héten vagy háromszor nem eszek dfőtt ételt csak iszok mint pl ice tea szendvics meg ijenek én mondjuk a huslevest nem eszem meg :)
2011. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Úgy lenne egészséges, ha ennél. Miért nem eszel?


Én minden nap szoktam.

2011. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Ha nem főzök,menüzünk. Nem lennék meg leves nélkül.
2011. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Naponta többször is.
2011. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A kaja nem attól lesz egészséges, hogy megfőzik. Ha a hideg ételnek megfelelő az összetétele, nem lesz bajod tőle. Ha cukros, hízlaló dolgokkal tömöd magad, akkor is a cukortól leszel kövér és cukorbeteg, nem azért, mert nem melegen etted.
2011. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen minden nap.
2011. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha a mikrózott zabkása annak számít (végülis meleg, nem?) akkor igen. Főtt tojást is szoktam néha, vagy tükörtojást.

Amúgy rendelt meleg kaját heti kétszer, max háromszor, meg átlag hetente-kéthetente egyszer ráveszem magam hogy összedobjak egy zacskóban sült csirkemell + mirelit zöldség mikróban párolva jellegű kombónál nem bonyolultabb dolgot. Havonta-kéthavonta valami kínai gyorskaja is becsúszik, anyám meg olyan párhavonta egyszer főz valamit, meg olyan félévente egyszer-kétszer étterem is megesik.


Kb. ez a melegkaja fogyasztásom.

2011. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi sem eszünk minden nap főtt ételt,úgy kb.hetente 3-4x.És még élünk és virulunk 40 évesen is.
2011. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi sem....Minek?? Mindennap ott állni a konyhában és főzicskélni....másra nem is jut idő. Nem azt mondom,hogy nem főzünk,de egy héten kb 3×4-szer(vagy 5×) de van amikor ennyiszer se,kedv,erőfüggő az egész,a hideg kaja is lehet laktató,csak nem mindegy mit eszel :)
2011. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!