Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chilis bab tésztával?

Chilis bab tésztával?

Figyelt kérdés
éppen főzők chilis babot. már majdnem kész. azt szeretném kérdezni hogy mi illik hozzá? vagy semmisem? gondoltam hogy egy kis tésztát főzők hozzá és azt összekeverem. szeritnetek? vagy ti hogyan szoktátok. köszönöm
2011. szept. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
általában semmit. elég ütős önmagában is. Az elvetemültebbeknek kenyér
2011. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
általában kenyérrel kínálják,én viszont már vagy egy éve kifőtt tésztával keverem össze,és mexikói tészta néven tálalom a családnak. imádják.
2011. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam. ugyanis önmagában úgy nem annyira jó (most csináltam életemben először) kenyeret ritkán eszek inkább valamilyen tésztát gondoltam. milyen tésztából csináljam. vagy te milyet szoktál?
2011. szept. 2. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Kenyér vagy még ritkán rizs.Tésztával nem hallottam még soha,és olyat sem aki tésztával ette.De ízlés kérdése.
2011. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is csináltam már tésztával, mert kevésnek találtam. főztem ki szarvacskatésztát és azzal kevertem össze.

egész finom lett, senki nem panaszkodott:))

2011. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig rizzsel esszük :) tésztával még nem hallottam, de nem lehet rossz.
2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
spagettivel =)
2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!