Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan receptet keresek,...

Olyan receptet keresek, amiből babapiskótával körberakott torta készül?!

Figyelt kérdés

Kislányom 3. szülinapjára szeretnék készíteni olyan tortát, ami babapiskótával van körberakva. Nagyon tetszenek, mutatósak. Van nektek ilyen bevált receptetek? Linket, leírást kérhetnék?

Ízesítése mindegy, majd kiválogatom ami megfelel.


2011. szept. 3. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

ezeket charlotte tortának hívják, így keress rá szerintem :D


[link]

2011. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
2011. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

húúúú, köszi.

Így már könnyebb dolgom lesz, nem tudtam mi a neve.

2011. szept. 3. 12:26
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Végül ezt választottam.

2011. szept. 4. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:

hú ez tetszik, én is megcsinálom :D

szereti a kislányod? mert ez elég kávés lesz :D

2011. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kevésbbé kávésra fogom csinálni, vagy pedig ma mondtak egy gyerekbarátabb megoldást, kávét csak egy helyre locsolok, helyette meggybefőttet teszek bele. Valamennyit váloztatnom kell rajta, ha azt akarom, hogy tudjon utána aludni is.
2011. szept. 5. 23:09
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Így sikerült. Isteni íze volt. Melléje rendeletem egy cukrászdait, vendégeim szerint mind ízben, mind kinézetben elbújhat az enyém mellett. Pluszban tettem a 2. réteg krémre cseresznyebefőttet, és tejeskávét használtam fekete helyett.

2011. szept. 11. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!