Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van hekkem, sült hekket...

Van hekkem, sült hekket szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Probléma: akárhányszor próbáltam halat sütni mindig atomjaira hullott :/ Mit rontok el? Tepsiben szeretném kisütni. Hekktörzsről van szó!


Minden tippet szívesen fogadok, pl h meddig süssem, mivel fűszerezzem...stb. Előre is köszönöm!!!


2011. szept. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt találsz receptet tepsiben való sütéshez.

Üdv!


[link]

2011. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A halsütés titka, hogy hirtelen kell sütni, kívül ropogós legyen, belül puha és szaftos. A hal szétesik, ha sokáig sül vagy kiszárad teljesen. De szerintem serpenyőben jobb sütni vajon. Én inkább azt ajánlanám: fokhagymás, sós, borsos pár, kicsi citromlé, sütét előtt zsemlemorzsás lisztbe forgatni és forró vajban pár perc alatt kisütni. Nekem ez a tuti
2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen kell sütni és nem tepsiben, hanem serpenyőben. Én sózás után paprikás lisztbe szoktam forgatni és úgy megsütni, nekem úgy a legfinomabb.
2011. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, köszöm, de pont h tepsiben nem akarom sütni, mert eszement pazarlás az a sok olaj, ami elmegy egy sütéshez aztán lehet kiönteni mert undorító halszagú lesz...

de köszi!

2011. szept. 5. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

pedig ropogós finom halad tepsiben sosem lesz.

az olajat le lehet szűrni és egy csavaros üvegben tárolva

később is fel lehet használni halsütéshez.

próbáld meg borsos kukoricalisztben, forró olajban kisütni. isteni finom ropogós, egy egyben marad:))

2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:

Utolsó, respect!!

Nálam a nyerő:

-1/3 rész sima liszt

-1/3 rész zsemlemorzsa

-1/3 rész kukorica dara

A liszt tapad, a morzsa ad egy vastagságot, a kukorica olaj pirulva felséges.

Serpenyőben, zsírban.

A receptért köszönet Bezzegh Tibi horgásztársamnak!!!

2011. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!