Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csízió rántva? Kóstolta már...

Csízió rántva? Kóstolta már valaki?

Figyelt kérdés
A valódi rántott sajthoz képest mennyiben más az állaga, íze?
2011. szept. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam, egyékiránt a menzán is az van rántott sajt címén. Az állaga kevésbé folyós, az íze olyan mint a csizió...
2011. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mi büfésünk is rántott sajtnak adja el, hát még csak nem is hasonlít rá. azért megkóstoltam, nem finom, legalábbis nekem...
2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magában nem szeretem, de a párom szokott olyat csinálni sokadikán, hogy lereszeli a csíziót és a trapistát, összekeveri tojással és golyókat formáz, megforgatja morzsában, úgy süti meg. Úgy már ehető, de tényleg csak sokadikán.
2011. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas.Egyszer próbáltam,ráadásul én hülye,pont amikor vendégek voltak nálunk.Mindenki forgatta a szájában,egy falatot nagy nehezen lenyeltek,a többit otthagyták.Én is..szörnyű volt,nem csak az íze,a szaga is.Soha többet ilyet nem veszek,inkább ha nincs úgy pénzem,nem akarok enni.Kispórolom inkább rendes sajtra.
2011. szept. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, hogy én megkostoltam és ízlett! Ami azért is furcsa mert a sajtokat alapvetően nem nagyon szeretem se rántva se szendvicsbe. Se trappistát, se edámit, se füstöltet. Néha-néha megeszem, de a csízió kifejezetten izlett rántva!
2011. szept. 11. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!