Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ezekből? Remélem,...

Mit főzzek ezekből? Remélem, van kedvetek ötletelni. Kíváncsi vagyok, nektek milyen kaja jut eszetekbe ezekből a hozzávalókból.

Figyelt kérdés

szóval 700 g darált pulykahúsból szeretnék valami (lehetőleg) szénhidrátszegény kaját csinálni, nincs vásárlási lehetőségem (értsd egy megveszekedett fillérem sincs), nincs sütőm


ami van: pároló, és egy főzőlap


1 cukkini, pár tojás, kókusztej, rizs, lencse, liszt, olaj, alma, mirelit mexikói zöldség, 1 l tej, kuszkusz, árpa, spenótpüré, 1/2 kg túró, 1/3 csomag tészta, trappista, pár paprika, egy csoffadt padlizsán, sárga paradicsomból püré, pár szelet kenyér...

fűszerek: tárkony, só, bors, fokhagymapor, ketjap manis, maggi folyékony fűszer, kömény,mustár, ketchup, majonéz, erős pista, pirospaprika


2011. szept. 24. 17:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és találtam némi panírmorzsát is :D
2011. szept. 24. 22:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Fasírozott spenóttal.
2011. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
cukkinis fasírt lesz spenóttal
2011. szept. 25. 10:46
 14/14 anonim ***** válasza:
A kuszkusz, gondolom a tarhonya, ezt én a mai napig spenótfőzelék mellé tálalom, fasírttal, vagy tükörtojással. A tarhonya elkészítése, ami pörkölt mellé is használható köret, kevés olajon, vagy egy evőkanál zsíron megpirítod a tarhonyát, barnára, felöntöd vízzel, kétszer annyi , mint a tarhonya, puhára főzöd.
2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!