Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főételt készíthetek...

Milyen főételt készíthetek túróval?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy meg legyen sütve/főzve a túró, ne édes főétel legyen, és lehetőleg olcsó :)
2011. szept. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
A túró maga sem olcsó, akkor inkább tejföllel és sajttal csinálj valamit.
2011. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Igaz juhtúros a változat, de szerintem ha simára cseréled se lehet rossz, ha a túrót savanyú káposztával kevered, fűszerezed és ezzel töltesz husit.
2011. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A szalonnás túrós tészta az édeshez tartozik?
2011. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Túró-gombóc (ez jó sósan is és édesen is)

Túrós-csusza (tepertővel sósan)

Túrós-lepény (csinálhatod sósan is)

2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Túróval töltött gomba.

Én vagy kaporral vagy szerecsendióval szoktam fűszerezni, meg persze tejföllel higítom kicsit.

Lehet úgy, hogy kiveszed a gomba szárát és simán megtöltöd, és a tetejére lehet kis sajtot reszelni. De lehet úgy is, hogy megtöltöd a túróval és még be is panírozod, de az macerás.

2011. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Meg láttam egy olyan receptet, hogy fele túró, fele juhtúró volt, só, bors, kapor, tejföl, és ezzel töltötték meg az előzőleg sütőben, héjában (egészben) megsütött kruplit. A krumpli meleg volt, a túró hideg.

És a juhtúró kihagyható.

Nem tudom, milyen, de de jól hangzik.

2011. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szalonnás vagy sonkás rakott tésztát készítenék, amiben tejfölös túró is van. Bele a jénaiba, jól átsütni, tetejére még sajt is mehet.

Vagy sütnék palacsintát, megtölteném kapros tejfölös túróval, feltekerném, beleraknám jénaiba, és tojásos tejföllel nyakonöntve átsütném.

2011. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most meg a bőség zavarában vagyok :D de majd valamelyiket feltétlen megcsinálom :)
2011. szept. 26. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Túrós tészta, az mindig jó :D
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fokhagymás sült túró golyó


25 dkg túró, 1 tojás, 3-4 ek. liszt, fél tubus natur sajtkrém, 1 g. reszelt fokhagyma, só ,bors

1 tálban mindent összedolgozol, kis gombócokat gyúrsz zsemle morzsába forgatod forró olajban kisütöd.


Túróval töltött zöldségek

túró, sajtkém, só, bors, eldolgozod bármilyen zöldségbe töltöd rá sajt sütőbe tolod 20 p-re.

Lehet gomba, cukkini, hájában fött krumpli.

2011. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!