Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzatésztából van, mi az?

Pizzatésztából van, mi az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy étel nevét keresem. Pizzatésztába valamilyen tölteléket raksz, feltekered és sütőben megsütöd. Olyasmi lesz, mint a töltött kifli.

Köszönöm a választ!


2011. okt. 4. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
pizzagolyó
2011. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak töltött pizza. Itt egy jó kis recept hozzá: [link]
2011. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pizzás kifli egyszerűen. a pizzatésztát két vékony köralakra nyújtod, majd 8-8 háromszögre vágod. megkened pizzakrémmel, a széles végénél ráteszed a tölteléket, darált sonka, vagy gomba, vagy amit szeretsz. feltekered kifli alakúra, egy kicsit behajlítod és forró sütőben megsütöd.
2011. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Két hete a tévében láttam egy ilyen receptet, van ennek egy olasz neve, az kellene. Miután láttam, rákerestem az interneten és találtam is olyan recepteket, de sajnos nem mentettem el. Akkora lehet, mint egy sajtos kifli, vagy egy kicsit nagyobb, bármit rakhatsz bele és pizzatésztából van. Ennek az olasz nevét keresem.
2011. okt. 4. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha más nincs, akkor google: olasz ételek

egyiknél csak belebotlasz.

Ezt is fusd végig, hátha itt lesz:

[link]

2011. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Calzone nem?
2011. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült megtalálnom: Stromboli


Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 4. 14:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!