Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy szoktátok előre megtervez...

Hogy szoktátok előre megtervezni a következő napra az ebédet vagy 1 hétre előre?

Figyelt kérdés

nekem alig van ötletem, pedig elég sok ételt eltudok készíteni, még se jut semmi se eszembe. ami a szakács könyben van az vagy nehéz számomra, vagy nem az én ízlése világom. interneten szoktam nézni főzős videókat, de hát ott se mindegyik válik be és jegyzem meg.

nektek csak úgy jönnek az ötletek?


2011. okt. 23. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én általában a gyereket kérdezem meg, hogy mi volt a menü a suliban és így kapom az ötleteket :)
2011. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20 vagyok, nincs gyerekem :)
2011. okt. 23. 21:19
 3/12 A kérdező kommentje:
édesanyám szoktak kérdezni, de ő mindig rohan, nem igazán tud ezekről beszélni velem (nem vele lakom, telefonon beszélünk ritkán).
2011. okt. 23. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

rajta vagyok egy főzős levelezőlistán, azt szoktam elolvasgatni, ott kapok általában ötletet - vagy csak sétálok a boltban céltalanul és általában belefutok valamibe - pl szép friss csirkemáj, vagy akciós a marhahús, vagy cukkini stb stb, és akkor már jön az ihlet

vagy a párommal beszélgetünk, hogy mit ettünk már régen és úgy eszembe jut

2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy listám azokról az ételekről,amit főzni szoktam. Ha nincs semmi ötletem,akkor megnézem a listát.
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjemtől megkérdezem mit szeretne enni ha haza jön a munkából :) neki hál' istennek mindig van ötlete.
2011. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és én is 20 éves vagyok :)22:04 voltam.
2011. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Étel szállitó cégek menüjiből vehetsz ötleteket.

[link]

[link]

de ha csak magadra fözöl hétköznap sali, szendó is elég lehet

pl 1 lencse konzervet elkeversz tartár mártásban mellé piritos vagy fött virsli, laktató és nem kell fözni.

2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:09 ez nagyon jó ötlet :D
2011. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hétközben mindig csak egytálételeket főzök, hétfőn általában maradékból. ma pl a maradék pulykasülthöz, most készítem a majonézes-lilahagymás tojássalátát:)

a hétvégi menü a családdal megbeszélés tárgya, de mivel legtöbbször, azt mondják, nekik mindegy, így mégis nekem kell kitalálni.

mindig felírom évek óta a hétvégi alkotásokat, és azt visszalapozva keresek olyan ételeket, amik már régen voltak.

ezt legkésőbb csütörtökig eldöntom, és aszerint vásárolok friss hozzávalókat.

2011. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!