Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 kg sertéscombom van, meg...

2 kg sertéscombom van, meg tudom sütni egyben? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteszed egy sütőzacskóba és teszel mellé hagymát, vagy valamilyen fűszerkeveréket.
2011. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szép formásra akarod megsütni kötözd át konyhai zsineggel, mint a kötözött sonkát. persze előzóleg sózd be, több helyen helyes késsel szúrd fel, és dugj bele fokhagymaszeleteket.

a kötözés után tedd zsírozott tepsibe, maga a hús is legyen bekenve zsírral. önts alá egy kis vizet, fóliázd le, és kb másfél órát süsd sütőben. közben nézd, szúrd meg húsvillával, ha már jó puha akkor fúlia nálkül pirítsd körbe.

a tepsiből kivéve deszkán pihentesd legalább 10 percig. a cérnát ekkor bontsd le. a hús szépen szeletelhető, szaftos, finom puha .

2011. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,zsinegem nincs,de megpróbálom:-)
2011. nov. 14. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg receptet találsz, nézegesd meg őket.

[link]

(egyben sült comb címszó alatt)

2011. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NE SZURKÁLD MEG !!! tedd be zsírba és vízbe egy lábasba, fedd le és párold meg lassú tüzön...amikor megpuhult akkor tedd a sütőbe fedő nélkül. Fűszerek ízlés szerint, megspékelheted fokhagymával, szalonával...
2011. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.Te , hogy képzeled el a megspékelést, ha azt írod nagybetűvel, hogy "ne szúrkáld meg". hova a fenébe dugod a fokhagymát és a szalonnát.

nem tudom felétek hogyan csinálják, de felénk hegyes késsel beszúrnak a húsba, majd abba dugják a szalonnát vagy fokhagymát.

amúgy a kérdező már régen túl van a sütésen, néha nem árt a dátumot is figyelni...

2011. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem lett tökéletes,mert a végén kivettem a sütőzacsiból,és csak ugy elkezdtem piritani,amitől is kiszáradt,de legkozelebb jobb lesz:-)
2011. nov. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!