Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek 1000-1500 ft-ből?

Mit főzzek 1000-1500 ft-ből?

Figyelt kérdés

kolis vagyok, valami olcso laktato kellene.

burgonya és rizs van. sütő van, de tepsim nincs ugyhogy az kizárva.


chilis babra gondoltam, de jöhetne még valami más recept is. :)


2011. nov. 16. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rizses hús, brassói, paprikás krumpli, krumplipüré fasírttal. Talán egyik sem túl bonyolult és koliban is meg lehet csinálni. Persze ezek nem túl különleges kaják, inkább hagyományosak.
2011. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

fasírt!

csinálj belőle jó sokat, hűtőben is elvan, ráadásul nem folyik, szóval cipelheted suliba, munkába, akárhová, könnyen kezelhető. :)

vagy rizottót. leveskocka kell hozzá meg tkp. bármi, amit bele akarsz tenni. cukkini, gomba, borsó, pirított máj, hal, zöldségkeverék... amit szeretnél, amit találsz.

2011. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány adagot szeretnél egyszerre főzni?

Milyen edényed van?

Egy tepsit nem akarsz venni? Én 400 Ft-ért vettem a 100-as boltban, Te is biztos találnál.

2011. nov. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Resztelt máj krumplival, rizzsel kijön pár száz forintból.

Paprikás krumpli virslivel, virsli sütve-főzve tartárral

Krumplis tészta, tojásos nokedli,

2011. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt olcsó ételek receptjeit találod.


[link]


Ha csak magadnak főzöl 1000 Ft-ból te vagy a zisten :)


Rizottók, krumplis tésztás ételek, pl a kifőtt krumplit összetöröd, és liszztel összekevered, meg adsz hozzá egy tojást, van egy alaptésztád, amit süthetsz olajban, tölthetsz gombócnak, főzhetsz forróvízben. Tojáspörkölt, rakott krumpli, tojásos krumpli, tojásos rizs.

Egytálételek, rakott akármicsodák, főzelékek, fasírtok, csirkepaprikás mondjuk csirkecombból, ilyen-olyan kifőtt tészták, szóval elég sokmindent ki lehet hozni ennyi pénzből, egy személyre meg pláne.

2011. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze azt nem tudni, hogy ez az összeg egy főnek, egy ebédre, vagy egy főnek egy egész hónapra van-e?
2011. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a recepteket. egyedül vagyok, az csak jo hogy ha több napra elegendő a kaja :)
2011. nov. 17. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lábasod , vagy fazekad, vagy serpenyőd, vagy bármi :) olyanod van, ami fém, semmi műanyag, vagy olvadékony nincs rajta, vagy benne, azt nyugodtan beteheted a sütőbe, csak a kivételnél vigyázz, meg ne égesd magad.
2011. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaaa? Az a szempont, hogy több napra elég legyen egyszeri főzéssel? Akkor valami gazdag levest vagy egytálételt.

Pl. bableves, babgulyás, csirkehúsleves, gulyás, zöldségleves, raguleves. Székelykáposzta, paprikáskrumpli.

Ezek egyike sem éri el rezsivel együtt az 1000 Ft-ot, ha 4 adagot főzöl.:)

Kb. 4 nap, amíg nem romlik meg.

2011. nov. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szilávsbuktát mert azt szeretem..
2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!