Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki csinált már a Knorr...

Valaki csinált már a Knorr gyros alapból ételt?

Figyelt kérdés
Finom lett? Hasonlít az íze a valódi gyroséra? Van hozá valami tippetek, hogy még jobb legyen? Előre is köszi!!
2011. nov. 17. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Csináltam, de nem lett annyira finom, mint amit egy sima 100 Ft-os gyros fűszerkeverékkel csinálok. Az öntet pedig számomra nagyon mű volt, ehetetlen.


Szóval a legjobb, ha veszel egy olcsó gyros fűszerkeveréket, és csinálsz hozzá tartárt vagy czacziki öntetet. Neten van sok recept:)

A knorrostól biztos finomabb lesz.

2011. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima gyros füszer keverék finomabb. Pácold be húst olaj és gyros füszerkeverékbe,1 éjszakára,omlosabb lesz a hús...
2011. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyen vacakokat használj,hanem valódi fűszereket. Akkor biztosan finom lesz a gyrosod.
2011. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima gyros fűszerkeverékek finomabbak. A knorr túl mesterkélt ízű
2011. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az első választ mintha én írtam volna, nekem is ez a véleményem... sokkal finomabbat készítesz egy sima gyros fűszerkeverékkel! :)
2011. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én öntetnek asszem kotányi vagy ilyesmi joghurtos salátaöntet port használok, csak elkeverem a port egy pohár joghurttal és isteni finom. :)
2011. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) akkor a knorr gyros elvetve:) barátomat szeretném születésnapjára meglepni vele, szeretném, ha minél finomabb lenne:) még pár kérdés: gyros tálat szeretnék csinálni, ti milyen zöldségeket szoktatok hozzá használni? Én főleg paradicsom, saláta, uborka 3asra gondoltam, de szívesen várok egyéb ötleteket is:) illetve gyroshoz milyen desszert illene? Esetleg tejberizs passzolna szerintetek?
2011. nov. 17. 09:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Én paradicsomot, lila hagymát, salátát, kígyóuborkát szoktam tálalni a gyroshoz. Öntetnek natúr joghurtotba szoktam kevéske fokhagymát nyomni, valamint egy kevéske gyros fűszerkeveréket szórni.

Desszertnek gyros után a kedvenc palacsintáját készíteném el, a férfiak nagy része imádja! :)

2011. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Kotányi Görög Fűszerkeveréket használok, eddig ez ízlett a legjobban. (Jó lenne házi fűszerkeverékkel, de még sosem sikerült gyros-szerű mixet összehozni. :D) Zöldségnek salátát, uborkát, paradicsomot, hagymát és lilahagymát. Öntetnek tzatzikit szoktam készíteni, mert azt nagyon szeretjük. Natúr joghurtba lereszelt-kinyomkodott uborkát teszek, sok-sok fokhagymával, sóval, borssal, más nem is kell bele.


Ezt a 2 in 1 gyrosfűszert és öntetet kipróbáltuk, de nekünk egyáltalán nem ízlett, nagyon "mű" íze volt, vagy nem is tudom... Rossz volt, na. :)


Majd írj, hogy sikerült a Tiéd, szurkolok. :)

2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19.20-as vagyok.

Elfelejtettem írni: én is tejberizst készítenék desszertnek, esetleg egy kis gyümölccsel megpakolva. :)

2011. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!