Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojáskrém kérdés?

Tojáskrém kérdés?

Figyelt kérdés

Tojáskrémet szeretnék készíteni.


Több alkalommal készítettem már. Nagy siker is van otthon.


Kisebb gyomor problémákkal küzdök, így gondoltam talán emésztésileg könnyebb lenne a dolog, ha a vajat tejföllel helyettesíteném.

Utána néztem itt az Interneten, végül is találtam receptet, ami vajat nem ír viszont tejfölt igen.


Próbálta már valaki ezt a változatot? Esetleg aki mindkettőt szokta készíteni? Valóban kevésbé telít így? Vagy csak én gondolom?


2011. nov. 17. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem teszek bele vajat, teljesen felesleges, nekem izben nem sok a külöbség - másnál kóstoltam-, csak kevésbé "zsiros" izü, de az szerintem csak elöny.
2011. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elsőhöz, soha nem teszek bele, csak tejfölt és a szeretett fűszereket.(reszelt hagyma, bors, mustár )

imádja a család.

2011. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A múlt héten körözött volt. Igazándiból akkor ötlött fel bennem, hogy mi lenne ha a vajat helyettesíteném tejföllel. De maradt az ötlet kategóriában. Egyébként a körözöttet is vaj nélkül készítitek???

2011. nov. 17. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Körözöttbe vaj? Nálam: 1 túró , 1 tejföl , pirospaprika, fokhagyma,só.
2011. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi vajjal készítjük. Anyum is azzal készítette gyerekkorunkban,nagyszüleim is és anyósom is.
2011. nov. 17. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is vaj nélkül. csak túró, reszelthagyma, egy kis tejföl, őrölt kömény, só, bors pirospaprika egy csipet mustár.
2011. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tojáskrémet én is úgy készítem, mint a többiek: összetört főtt tojás, tejföl, majonéz, pici mustár, só, bors. Néha hagyma vagy újhagyma is megy bele, nagyon szeretjük. :)
2011. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!