Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki írna egy receptet,...

Valaki írna egy receptet, hogy hogyan lehet csokit készíteni házilag? (szobahőmérsékleten szilárd csokit)

Figyelt kérdés

Olyat kellene, ami ha szobahőmérsékleten van, szilárd halmazállapotú.

A tervem: egy általam festett bögrét kibélelek alufóliával, készítek csokit, beleöntöm a bögrébe, szórok bele valamit, és ha megdermett, kész a karácsonyi ajándék.

Jégkockatartóba(különböző formájú) rakok csokit, megdermed, és belerakom egy tálba. (Mellé festek pólót) és kész a karácsonyia jándék.

13/L(8.osztály, és acsokit egyedül tervezem csinálni, de nagyon sokat szoktam sütni egyedül hétvégén)


2011. dec. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
mi lenne, ha csak olvasztanál csokit, és azt tennéd bele? vagy esetleg többfélét is olvaszthatnál, és össze"márványoznád" bögrében mondjuk.
2011. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ajándék bemegy a közösbe, és lehet, hogy az ofő kapja, és akkor kitör a balhé, h nem eléggé kézzel készített. Nem ez a lényeg!!

Kérek szépen bevált csokirecepteket!

2011. dec. 2. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De édi vagy.. :D
2011. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HŰHA O.o

igazi csokit nem fogsz tudni csinálni, nem otthon és nem "receptből"

házi csokiról sok recept van a neten, én még sosem próbáltam

amúgy ha ilyen kreatív vagy, csinálj inkább bonbont!

annak senki nem tud ellenállni, még ha a csokiját nem is te csinálnád és beleteszed a bögrébe :)

2011. dec. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha már mondod, hogy csináljak bonbon-t, akkor el is mondhatnád, hogy hogy kell bonbont csinálni.
2011. dec. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!