Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Játék vagy igazi sütőforma?

Játék vagy igazi sütőforma?

Figyelt kérdés

Az egyik aukciós oldalon sütőformákat nézegettem a karácsonyi sütögetéshez és találtam egy szettet (lásd: link) A kép alapján műanyag, lehet hogy játékot ütöttem le? Az eladó a sütés, főzés kellékei rovatban hirdette és a kedvező ára miatt azonnal leütöttem.


[link]


2011. dec. 5. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A kép alapján akár szilikon is lehet, de majd megtudod ha megkapod. Ha már leütötted, akkor a tiéd, visszalépni nem lehet.
2011. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam mert nem hiszem hogy 250 Ft-ért szilikon formát kapni. :) Ha valamiért mégsem felel meg az áru, a vevőnek nem kötelező átvenni, megegyezhet az eladóval egy semleges értékelésben.
2011. dec. 5. 07:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz viszonyítani,de nekem a mértei miatt is játéknak tűnnek,illetve a formák-malac,gomba,halacska-ez nem nagyon szokott lenni az igazi sütőformákba.

De ha játék is talán elég kemény,tudsz vele formázni,legfeljebb picik lesznek.

2011. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó, lehet hogy egy kicsit elkapkodtam a vásárlást. Na mindegy, most rákérdeztem az eladónál hogy műanyag vagy szilikon de a kép alapján szerintem tuti műanyag. Azt is megkérdeztem hogy valódi vagy játék, meglátjuk mit válaszol. Remélem nem fog átverni de játékot biztos nem veszek. :)
2011. dec. 5. 07:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem játék,de műanyag. Én is kaptam ilyeneket ajándékba. Nem szeretem,mert sokkal nehezebb a formákkal kiszaggatni a tésztát,mint a fémformákkal.
2011. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elég kicsinek látszik,valószínű gyerekeknek tevezték, amikor segítenek mézeskalécsot sütni az anyunak.

szilikonból nem is lenne értelme, mert nem töltős, hanem kiszúró forma, aminek keménynek kell lennie.

ennyi pénzért ne küldd vissza, akár ajándéknak is jó, ha neked nincs kisgyermeked.

amúgy sem foglal nagy helyet, és még lehet, hogy később hasznát veszed.

nálunk a piacon 1 db fém kiszúró forma 6-700 ft...

üdv.

2011. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha Neked nem kell, irányítsd át hozzám:)) komolyan!
2011. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Játék? :) Ez egy klasszikus százforintos bolti szaggató. Műanyag, de az eladó téged nem vezetett félre, a sütés-főzés kelléke ez a "pogácsaszaggató".
2011. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, kedves # 7/8-as válaszadó, privát ment!:)
2011. dec. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!