Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszos pudingot, hogyan...

Kókuszos pudingot, hogyan készíthetnék?

Figyelt kérdés
Találtam jó receptet,alul kekszréteg,meg rajta tejszínes csokis krém,de haverunk bounty bolond,gondoltam egy kókuszos réteg még a csokis alatt jó lenne.De hogyan készítsem el?
2011. dec. 10. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
vaníliapudingba főzz kókuszreszeléket:)
2011. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
vagy tojásfehérjehabos kókuszos krémet, azt még főznöd sem kell.
2011. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

a nyers tojásfehérje felejtős

a szalmonellától eltekintve is szar ízű + szétfolyik


kb 200 fajta kókuszkrém receptet dob ki a google

javaslom, válassz belőlük egy kevés vajjal vagy vaj nélkül készült krémet

2011. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Én pudingot soha sem készítek bolti pudingporból. Csoki puding elkészítése: tej+ kakaópor+ keményítő + édesítő tabletta, vagy cukor. Ilyen alapon szerintem kókuszos puding is készíthető. Én így csinálnám. 3 dl tej + 2 dl kókusztej (bármelyik bevásárlóközpontban beszerezhető - nemzetközi konyha polcain van 2, vagy 4 dl-es kiszerelésben és 400-800 Ft között van), vagy kókusz aroma, ha nincs más. Tennék még bele pár kanál kókuszreszeléket és az egészet cukorral összefőzném (pár perc elég neki szerintem). Végül mehet bele a keményítő kb.: 4-5 evőkanállal.A keményítőt pici hideg vízzel, vagy hideg tejjel elkevered simára és a forrásban lévő kotyvalékhoz öntöd, ezután folyamatosan kavargatod. Ha 2-3 perc alatt nem lesz sűrű, akkor tegyél még bele keményítőt. ha meg túl sűrű, akkor önts hozzá tejet, vagy kókusztejet. Ha kipróbáltad és finom, akkor szól, mert én is megcsinálom :)
2011. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*szólj
2011. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, bocsi, azt hittem hogy még utána megsüti, de nem:D
2011. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1.szerintem nem túl sok kókusz íze lesz annak,ha vanília pudingba kókuszreszeléket szórok....

A tojásfehérjés ide nem jó,de köszi!

A házi puding jónak tűnik,lehet azt próbálom ki,de közbe találtam olyat,h tej,cukor,búzadara,kókusz öszzefőz,lehet ez lesz,ez olcsóbb,de a Te ötlete viszont tuti jól hangzik,biztos fini lehet!!!

Ja,és azért írtam ide,nem a gogliba kerestem rá,mert keresgélni se volt kedvem,meg vannak feltételei milyen krém mehet azért a keksz és tejszínes,csokis krém közé!

Köszönöm mindenkinek!

2011. dec. 11. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kókusz krém.

2 tojás sárgáját keverj simára 2evő kanál lisztel 3 evő kanál cukorral. majd 2,5 dl tej 2,5 dl kókusztejjel kezd el sürüre főzni ha már félig besürüsödött akkor szorj bele 20dkg kókusz reszeléket. fözd össze puding sürüségüre,. ha kell akkor tegyél bele még cukrot. Bot mixerel kicsit keverd simára.

Palacsintába és tortába is nagyon finom...

2011. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért lettem lepontozva, mert egy tök normális választ írtam?
2011. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
a "bolti" puding is keményítőből és aromával készül...Aki azt írta, hogy keményítőt és aromát használ, semmivel sem különbözik a a pudingporból készült cucctól.
2011. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!