Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagyma, bacon, csirkemell,...

Fokhagyma, bacon, csirkemell, tejszín, füstölt sajt. Mit készíthetnék belőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
baconbe tekert fokhagymás-tejszínes csirkemellet füstölt sajttal. nyilvánvaló.
2011. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A csirkemellet besózod, fűszerezed, majd beborítod a baconnal, tepsibe rakva megsütöd. Amikor kész, megszórod a reszelt füstölt sajttal és ráolvasztod.

A főtt/párolt rizskörethez készítel fokhagymás-tejszínes mártást. Szerintem nagyon fincsi lesz, legalábbis én szívesen ennék belőle. :))

2011. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: 15évesen annyira nem nyilvánvaló...

második, köszi :)

2011. dec. 3. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

A tepsi aljába azért egy kis zsírt (olajat) tegyél, ne csak szűzen rakd be! Önts rá egy korty vizet, fóliával fedd be. Amikor a husi puha, a fóliát szedd le, és utána süsd a husit pirosra, és úgy rá a sajt! (Bocsi, nem tudom, mennyire vagy járatos a "sütőben") Szólj, ha kész, megyek enni!

2011. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


és a fokhagymás-tejszínes mártást hogy csináljam?:$ nagyon kezdő vagyok még

2011. dec. 3. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

A kérdésedből nem derül hány éves vagy, de ennyi idős korban már némi modorod is lehetne...

ha így reagálod le a válaszokat, éhen maradsz!

2011. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
annyira jó, hogy van a gyik.hu mert itt legalább az ilyen kötekedős okostóbiások is kiélhetik magukat :)
2011. dec. 3. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Fognék egy jénait, és kiolajoznám.

Főtt, karikára vágott kumplival bélelném, rákockáznám a csirkemellet, só, bors, fokhagyma, aztán még egy sor krumpli, és rá a bacon.

Tojást felvernék a tejszínnel és ezzel önteném nyakon, majd be a sütőbe. Ha majdnem kész, reszelt sajttal meghinteném, rápirítanám, és kész az ebéd.

2011. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekből tudsz válogatni: fokhagymás-tejszínes mártás

2011. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!