Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffinsütésben segítene valaki?

Muffinsütésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Csináltam most egy adag ilyen sütit, és finom is, szóval nem az ízével van a gond... de a teteje nem olyan íves, csúcsos, mint a képeken általában, hanem lapos, kicsit szétfolyt. Mit ronthattam el szerintetek?
2011. dec. 19. 20:12
 1/4 habibi ***** válasza:
tettél bele elég sütőport? meddig raktad tele a formákat?
2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem tetted eléggé tele a formákat.Én az elején jártam párszor így,kiosztottam a 12db-ot és laposak lettek.Azóta ha keveslem a tésztát akkor kihagyok 2-3db-ot és így több kerül bele.
2011. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előmelegített, forró sütőben kell sütni.

Minden olyan sütit, amiben sütőpor van, azt előmelegített sütőben kell sütni, így lesz szép magas, ami élesztős, azt hideg sütőben és hagyni, hogy fokozatosan keljen meg a felmelegedés alatt.

2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget és a tanácsokat. Sütőpor mennyisége jó volt, az előmelegtés sem maradt el... a második volt a nyerő. Kicsivel több tésztát raktam a sütőformába, és olyanra sült, amilyenre szerettem volna :) (legalábbis nagyjából olyanra :P)
2011. dec. 20. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!