Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aszalt szilvaval toltott...

Aszalt szilvaval toltott karajhoz milyen martas passzolna?

Figyelt kérdés
Aszalt szilvaval toltott karajtekercseket csinalok,es gondoltam nem e lesz tul szaraz,nem e lenne jo hozza egy martas?De milyen?

2011. dec. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Aszalt szilva mártás feldobva kevés áfonyával,vagy meggyel..
2011. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel a töltelék már eleve gyümölcs, így én gyümölcsös mártást már nem adnék mellé


ehhez a kombóhoz nekem elsőre a sajtmártás ugrott be, a sajt eleve jól megy az aszalt gyümölcsökhöz

ha a mártáshoz felhasznált sajtmennyiség felét füstölt sajt teszi ki, és pici (fehér)borssal és szerecsendióval fűszerezed, az szerintem isteni lesz, nekem már össze is folyt a nyál a számban :)

2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

mindenképpen gyümölcsös.turmixolva az aszaltszilva, áfonya, vagy vegyes erdei gyümölcs, egy kis tejszínnel

lágyabbá téve, szóval sűrűn folyós, selymes mártás legyen.persze ezek egy kicsit összefőzve finoman.

2011. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, a sajtmártás is passzol hozzá:))
2011. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bumbi02 ***** válasza:
100%
nekem valamilyen vörösboros mártás jutott eszembe első olvasatra:) nem vagyok borszakértő, de valamilyen gyümölcsös zamatú (inkább erdei gyümölcsös, citrusos nem épp ehhez illő) bor lenne jó alapnak, jó lenne akár az is hogy felteszel egy kis vajat serpenyőben, abba kicsit megpárolod az aszalt szilvát, borral, egy kis lepiritott hagymával (tényleg kevés hagymával) cukorral, és kihalászod belőle a szilvákat amiket beletöltesz aztán a húsba, a visszamaradt mártást pedig kicsit besűríted (elforralod kicsit levét, vagy akár étkezési keményítővel is, vagy picit legirozod hogy dúsabb legyen) :))
2011. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!