Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Héten főztök valamit, vagy...

Héten főztök valamit, vagy maradt az ünnepekről annyi, maradék, hogy nem kell főzni?

Figyelt kérdés
Nálunk annyi maradt,ami szombatig elég. Pörkölt,töltött káposzta, sültek,saláták..
2011. dec. 26. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzök,mert az ünnepek alatt sem főztem egy hétre valót,mert fölöslegesnek tartottam. Igaz,nem voltak vendégeink.
2011. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk,voltak vendégek. mindenki,hozott valamit aztán a maradékokat elosztottuk. 12 -en voltunk. + 4 gyerek
2011. dec. 26. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

én minden nap főztem,de csak holnapra maradt egy kis kacsasült, lilakáposzta...

szerdán újra kezdem, egy újabb töltöttkáposztával,szombaton egy kondér lencse füstöltcsülökkel, újévkor maradékok, de lehet, hogy főzök

egy jó csirkecsorbát (savanyú).a férjem vallásában nincs ez a csirke-szerencse-kikaparós babona, szóval jöhet bármi, ami finom és eheteő.

a lencse is azért lesz, mert szeretjük:))

2011. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

huu holnapra még nem kell főznöm, maradt húsleves, rizs, krumpli, nokedli, pörkölt, lecsós szelet, töltött csirke, rántott hal

még süti is maradt

2011. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!