Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik virslit nem vennéd...

Melyik virslit nem vennéd meg? Amivel már ráfaragtál? Rossz íz, büdös?

Figyelt kérdés

Nekem ez az Orsi,lehet,hogy csak én vagyok igy vele de amit még 2-3 éve árultak az szerintem megfelelet minőségileg. Idé 3 szor vettem ,és fura ize,volt és büdösnek is éreztem.

Az első zacskóval ,úgy voltam,hogy ez előfordulhat,de másik 2 is az furi volt. Pár hónap különbséggel vettem .


2011. dec. 29. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A bőség zavarában azt sem tudja az ember melyiket vegye, pláne most...:) sok noname virslit kipróbáltunk, vagy olyan, mint valami kenőcs, vagy szétreped gusztustalanul.

és nem mindig árfüggő, a drága is lehet pocsék.

pedig nem főzzük, csak melegítjük, ahogy az meg van írva.

sajnos a "debreceni" néven futó kis kolbászoknál is ugyanezt tapasztaltam.sütéskor kifordulnak "önmagukból"vagy a kolbászkarikák atomjaikra hullanak.

2011. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

eleve a virslit nem kell főzni, mivel főtt húsból van, csak át kell melegíteni....(épp ezért lehet műanyagostól is vízbe tenni, sőt, legalább kevésbé megy el az íze úgy)


a műbeles meg bármilyen márkájú, az hulladék, normális virsli juhbélbe van töltve és 1500+ Ft/kg az ára


a legolcsóbb jó virsli a lidl. bécsi vagy cseh vagy épp milyen néven forgalmazott virslije 5 db van egy csomagban

2011. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
virslit csak sok erős mustárral és ketchuppal eszem, úgy mindegyik jó :)
2011. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
ezek nélkül meg egyik se.
2011. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Füstli, sajtli...

egyszer olyan gyomorrontásom lett tőle, hogy hánytam és 39 fokos lázam lett...

2011. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 doboszoli ***** válasza:
50%

Szerintem.

A virslik ára jól fémjelzi a minőséget.

1000 forint alatt a kutyának sem, 1500-től már egész jókat lehet venni.

2011. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!