Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok köcei leves receptet?...

Tudtok köcei leves receptet? Egyszerűen a neten nem találok. A google-ba, csak azt dobja ki, hogy a börtönbe hogy szeretik a rabok, meg megnyugszanak a finom jó húsos falatoktól.

Figyelt kérdés

Az egyik suli konyháján ilyet főznek ettem belőle, és szeretnék itthon is csinálni. Lehetőségem nincs, hogy megkérdezzem tőlük. De úgy gondoltam össze tudnám valahogy hozni az olyan levest ha lenne pár receptem. De a net megviccelt.

Kipróbáltak is nagyon érkekelnek.


2011. dec. 31. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg ide leirni, hogy mi volt benne (amit te megtaláltál benne), meg milyen izre hasonlitott, paprikás, átlátszó vagy habart/berántott, stb. Minél többet irsz róla, annál könnyebben tud valaki segiteni.
2011. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak a "mutymuruty" levest ismerem...:) hót komoly, ezt főzték anno a napszámosoknak.

jó sűrű rántottleves volt, zöldséggel, fokhagymával, köménnnyel, és beleszaggatott kis galuskákkal.

2011. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, nem valószínü, hogy még aktuális a kérdés, de lehet, hogy mást érdekel a recept:


[link]

2015. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!