Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom sajtkrem leves recept?

Finom sajtkrem leves recept?

Figyelt kérdés
Olyan erdekelne,amit sajat magatok meg egy kicsit feljavitjatok egy-ket fuszerrel,stb.
2011. jan. 10. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kevés olajon 2 ek liszt,felöntöd kis tejjel(csomomentesre kevred)tejszint is tehetsz bele,só,bors,reszelt trapistát teszel bele.Kis szerencsendio is mehet bele.Ha gondolod az olaj liszt után egy kis aprora végott hgymát,esetleg kis fokhagymát is tehetsz bele bár akkor ha eltudlzod átmegy fokahagymakrémlevesbe.Mondjuk én azt is szeretem.Amúgy én szoktam venni a lidl-be bagettet(zöldfüszeres,sajtos stb)és sütők frissen a leves mellé,igazán fonom,sokkal jobb mint egy kenyérkocka.


[link]

[link]

[link]

2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Muter múltkor csinált nagyon jó szerintem:D
2011. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két evőkanál vajon piríts meg 3 csapott evőkanál lisztet,egy fokhagymát zúzz meg és tedd hozzá,majd öntsd fel 3 dl húslevessel ( gyorsban: 3.5dl vízbe tegyél 2 knorr tyúkhúsleves kockát) és 2 dl tejet,majd 1 dl főzőtejszínt,só,fehér bors, 1 tömlős medvesajt lehet natúr vagy zöldfűszeres is,meg jöhetnek: 10 dkg trappista,7 dkg füstölt sajt, ezeket főzd össze,de ne forrjon,csak gyöngyözzön!A végén 0.5 dl száraz fehérbort önts bele,ettől az egész selymes lesz.


Ez saját recept,nem koppintott!!! De másképp hiszen nem is nagyon készülhet.


Forrón,fokhagymával bedörzsölt kiflikarikákkal eszem,és még reszelt sajttal díszítem.

2011. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj 7dl a húsleves és 7.5 dl be kell feloldani.
2011. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Füstölt sajtot, tejszínt mindenképpen rakjál bele, akkor már nagyot nem hibázhatsz. Egyébként én nem csinálok előre rántást, a végén sűrítem sima kötéssel, így kevésbé hajlamos leégésre, meg nem kell vele annyit tökölni.
2011. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!