Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egri édes Merlot (2009) finom...

Egri édes Merlot (2009) finom bor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 11:03
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
Édes merlot? :()
2012. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem.
2012. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen tetro, édes merlot.
2012. jan. 6. 11:29
 5/15 anonim válasza:
Milyen pincészet? Általában az édes vörösbortól írtózni szokás, mert a szakmában úgy tartják, hogy az nem is bor. Viszont egyes fajták be tudnak olyan jól érni a tőkéken, hogy édes bort lehessen csinálni belőle pancsolás nélkül. Az egyik neves/nevesebb villányi pincészetnek pl. van egy bora tízezer felett. Persze, nem az ár a lényeg, meg sznobizmus, stb. De azért ez már csak elárul valamit... Egerből is tudok egyébként egy jó vörös édes bort.
2012. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az édes vörös nem igazi bor, de én pl. csak azt szeretem, 10 ezer forintom pedig nincs ilyesmire.
2012. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
meg nem innám.Egyszer próbáltam édes merlot-ot inni, de nem ment.
2012. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" van egy bora tízezer felett."


Aki nekem 10 ezer Ft-ért akar bort adni azt a szeme közé öntöm!!!Ezer Ft-ért bőven lehet kapni nagyon jó bort, a sznobokat meg nagyon utálom! Ha majd meg kell dolgozniuk a pénzért akkor nem így állnak hozzá!

2012. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"meg nem innám"


Arról nem a bor tehet! Én se enném meg az osztrigát kaviárt szushit mert nem szeretem.

2012. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tetro ***** válasza:
Hát nem tudom. A merlot számomra nem édes. Ráadásul honnan van ez? Nincs pincészet név se. Édes egri Merlot... Persze lehet magasabb a cukor tartalma egy Merlotnak de hogy édes legyen. Sajnos szerintem ahhoz pancsolni kell. Ittam már drágább, korosabb vörösborokat, de valójában egyik sem volt édes.
2012. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!