Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez milyen étel? És hogyan készül?

Ez milyen étel? És hogyan készül?

Figyelt kérdés

[link]

sok amerikai filmben látom, hogy ezt eszik de elképzelésem sincs mi ez:D én is eltudnám készíteni?


2012. jan. 8. 12:53
 1/9 bánomisén ***** válasza:
63%
El. Kolbászt megsütöd, belenyomsz egy fapálcikát, aztán a kolbász tetejére mustárt és kechup-ot teszel. Ennyi.
2012. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
100%
*ketchup - bocs
2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez nem olyan mer mintha valami tésztabundában lenne meg mikor beleharapnak akkor ilyen puha
2012. jan. 8. 14:05
 4/9 bánomisén ***** válasza:
76%

Akkor sütés előtt dugd bele palacsintatésztába, mindjárt lesz rajta bunda.

Még szép, hogy puha, ki enne meg egy kőkemény sültkolbászt? :-)

2012. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de úgy értem, hogy nem roppan hanem mintha az egész tészta lenne és a belseje is fehér

szerintem nem ugyanarra gondolunk, de köszönöm a választ

2012. jan. 8. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:

én még esetleg krumplikrokettre gondolnék, de fura lenne, ha krumplit krumplival ennének.

csak a Hyppolitban van,hogy "hagymát,hagymával"....:))

2012. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami kolbász-féle, mint nálunk a debreceni pároskolbász, csak a közepébe dugtak egy hurkapálcát, hogy ne légy nyakig zsíros. A debreceni páros kolbászt is ha megsütötted, kívülől finoman roppan, a belseje pedig puha.

Hogy a linken szereplő kaja belülről fehér, vagy milyen színű, az itt most nem látszik.

2012. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megtaláltam mi ez

corndog a neve ahogy látom közepén virsli és valami kukoricás tésztabundában lehet

[link]

2012. jan. 8. 18:04
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

ha valakit érdekel

2012. jan. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!