Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből lehet a Ricoré instant...

Miből lehet a Ricoré instant kávé? Képzeljétek, belehullt egy szem a rozsdamentes mosogatóba, pár napig úgy maradt, és lyukat vájt a fémben.

Figyelt kérdés
Gyakran tisztitom a mosogatót, de elfelejtettem a kávét, és elmentünk pár napra. Arra értünk haza, hogy ott a kis lyuk a kávé pötty helyén.
2012. jan. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én vegyész vagyok, képzelem!
2012. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez durván hangzik. Elvileg instant kávé és cikória. lehet maradt valami más anyag is a mosogatóban, amivel kölcsönhatásba léphetett?
2012. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kölcsönhatás? Krómtartalmú acélt?
2012. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kávé az nem eleve savas? Nem vagyok biztos benne, meg kéne nézni. De ha igen, akkor abból az egy szemből, meg egy nagyon pici vízből a mosogató falán létrejöhetett egy elég tömény oldat. De lehet, hogy hülyeséget írok...
2012. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mustafa33 ***** válasza:
Ha jól emlékszem, egy vegyész beszélt a kofeinkivonásról, hogy lúgos eljárás.
2012. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt épp nem tudom, viszont azt igen, hogy a kávézacc jó a lefolyó tisztítására. hogy lúgos-e vagy savas, passz, meg az is, hogy vajon az instant kávé is hatásos-e rá. de valami tuti van benne.
2012. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!