Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok jól bevált muffin...

Tudtok jól bevált muffin receptet?

Figyelt kérdés
Dr. Oetkeres alapporból csináltam eddig.Nagyon finom volt de gondoltam megpróbálom egyszer házilag.:)Meg is csináltam a bögrés muffint,(mert mindenki el van ájulva tőle gondoltam akkor biztos nagyon finom). De nekem nem ízlett.. Olyan "palacsinta" íze lett. Valaki a bögrés muffinon kívűl tud egy jól bevált receptet? Érdekelne az extra csokis muffin.

2012. jan. 15. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mindmegette.hu
2012. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

15dkg cukor

15 dkg liszt

15 dkg vaj/sütő margarin

2 tojás

fél csomag sütőpor

5dkg kakaópor

5dkg étcsoki

ezt jól összedolgozod,és mi még meggyet is teszünk hozzá,vagy lekvárt... és isteni!!!

2012. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!:-)
2012. jan. 15. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt szoktam csinálni, jó sok csokival. Általában mindenki oda-vissza van érte, hogy mennyire finom. :)

2012. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amikor első muffinsütőmet megkaptam, én is dobozos előgyártott muffint csináltam. aztán jött a bögrés, de én nem csalódtam benne, igaz a saját ízlésemre alakítottam az alapreceptet.a bögrés sem "kutyább", csak egyszerűbb,nem kell mindent méricskélni.ha a belevalókat eltalálod kedved szerint, biztosan nem fogsz benne csalódni.

ha nagyon csokisra vágysz, keresd meg a "csodás csokis muffin"/mindmegette receptet.

sok sikert, meglátod eljön a TE muffinod ideje is....:))

2012. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2012. jan. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!