Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így szállíthatom vonaton a...

Így szállíthatom vonaton a tortát? (ötleteket is várnék)

Figyelt kérdés
Megsütném a torta lapját (egyben), valamint a krémet is elkészíteném, és csak a megérkezés után szeletelném és tölteném meg a krémmel, bár akkor nem meglepetés, az ünnepeltet nehéz kipaterolni a konyhából... Vagy van ötletetek, hogy szállítsak tortát?
2012. jan. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól fugg mien torta, mien messzire viszed... stb

Ha mondjuk vajkrémes, jól behutve simán kibírja ha egyben viszed is el

2012. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha sok cuccod van és nem tudsz még egy tortát (TORTATARTÓ DOBOZBAN) vinni, akkor az jó amit írtál....


Ilyen problémám nekem is volt. Ráadásul kánikulában a krémet nem tudtam előre megcsinálni, megromlott volna a vonaton. Úgyhogy megsütöttem az alapot és az ünnepelt közelében vettem krémnek való tejet+ezt azt. Aztán pár perc alatt összedobtam, nem csináltam sok extra mosogatnivalót se. Így is ajándék volt...

2012. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen esetben erre már nem sajnálnám a pénzt,megkeresnék egy futárszolgálatot...van millió az országban,és megkérnék rá mindenféle sürgősségi extraszolgáltatást...aztán felülnék a vonatra torta nélkül,de a futárnak,aki szállítja,lelkére kötném,hogy ne vigye teljesen a házhoz,legalábbis ne a lakásajtóig,hanem mondjuk a ház előtt adja át neked,vagy egy nagyon közeli helyen,pl.parkolóban.Ott ki is tudod fizetni.

Aztán azt a pár métert már tényleg a te dolgod lenne megoldani,ahogy persze magát az átadást is.

2012. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!