Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Többféle sült husit szeretnék...

Többféle sült husit szeretnék a karácsonyi menübe. Adtok ötleteket?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. dec. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy értem hogy mondjuk egy étkezésbe?


Mert akkor:

- Leves: Halászlé gyufatésztával

- Főétel: Rántott/töltött csirke, krumplipürével és salival vagy aszalt szilvával töltött csirkemell bacon-be csavarva petrezselymes burgonyával vagy majonézes krumplisalátával

- Desszert: na ebbe nem kell husi ;)


Előételt nem tudom hogy szeretnél-e, de ha kell oda is tudok ajánlani valamit. :)


Kellemes Ünnepeket!

2011. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*úgy érted


Így kezdődött volna a kérdés :) Bocsika! :D

2011. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sült kacsa, kolbásszal töltött karaj, baconba tekert aszalszilvás csirkemáj. És nálunk a rántott husi bármikor minden mennyiségben jöhet.
2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt tavaly karácsonykor megsütöttem, isteni lett!:

[link]


[link]


[link]


[link]


továbbá kedvencem a csirkemell gombaszeletekkel és sajttal töltve, panírozva, kisütve, valamint


csirkemell zöldségekkel töltve (cukkini, sárgarépa, paprika, uborka, stb.. ízlés szt), baconbe tekerve, gombaszósszal tálalva.

2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megtaláltam a gombaszószos húst, nagyon finom!!!:

[link]

2011. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is kacsasült,aszaltszilvás-gombás göngyölthús lesz.

lesz még májpástétommal töltött karaj is, de az már hidegtálnak.a Stefánia vagdalt és debreceni karaj is jó ötlet. kölönböző töltött rántotthúsok is nagyon finomak.

a legeegyszerűbb a sajttal sonkával töltött, de finom mexikói zöldséges-tojásos tölteléket is tudok.

a rántotthús közé sok finomságot lehet tölteni,egy darab póréhagyma, gombával is nagyon finom tud lenni, és ezernyi lehetőség még.

2011. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!