Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha rántott húst kisütünk és...

Ha rántott húst kisütünk és eltesszük hűtőbe, megőrzi a minőségét következő napi ebédre, ha újból felmelegítjük? Vagy már lehet rajta érezni hogy nem friss?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érezni, hogy nem friss, de abszolút ehető marad, még fagyasztás után is :)
2012. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz. de panírozva lehet fagyasztani, vagy hűtőbe tenni, és ki is sütheted frissen.
2012. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria válasza:

A paníron érezni lehet :s


Szóval ha épp vendégség lesz, akkor inkább frissen süsd ki!

2012. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Kisütve csak frissenjó.

Panírozd be és fagyaszd le úgy.Ha kell majd kisütöd.

2012. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet rajta érezni. Ha vendégek jönnek, inkább csinálj frisset. Én az 1-2 napos rántott húst zsömlébe rakom és úgy eszem, ha nem teljesen friss, jobban szeretem így :)
2012. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon meg lehet érezni, hogy újramelegített. saját magunknak még elmegy, de vendégeknek ne!!

ahogy írták, panírozva is eláll, amire én csak 1 napot mondok, mert a panír bevizesedik, de mindenképpen frissen süsd ki a vendégek számára.

ha mégis fagyasztod, akkor fagyosan kell bő zsiradékban megkezdeni a sütést.

2012. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!